کار یا صعود

سلام دوستان 

من شرمنده همه شما هستم 

مدتی است که کارهای زیادی رو سر من بیچاره ریختند و هر روز هم از من می پرسند چی شد؟

نه نگران نباشید منم همیشه بهشون جواب میدم کار من دقیق و سر ساعت انجام میشه .

سعی میکنم همیشه مثل کوه سربلند باشم.

بگذریم چند تا صعود با دوستان یا سولو داشتم اما به خدا نه گزارش تونستم بنویسم و نه وقت درج در وبلاگ.

به هر حال  وروشت ، اشترانکوه و گهر، سماموس ، پیاده روی کجور به سی سنگان ، طالقان به درفک و سری هم زدم به فرخ شاد و پراو کرمانشاه ، الوند و قزل ارسلان همدان و یه غار قوری قلعه.

جای همه خالی همه کوه ها زیبا و همان شکوه همیشگی را داشتند اما وقتی خوب میدیدی نگرانی و ناراحتی های کوه از بی توجهی مردم همه جا دیده می شد خصوصا قوری قلعه که بدنش رو جراحی کردند تا راه نفوذ زباله ساز ها و تخریب کنندگان طبیعت به عمق وجودش باز شود و آن همه زیبائی و پاکی که در تنهائی غار ایجاد شد کم کم از بین برود .

به هرحال من همیشه خودم را جزئی از خانواده بزرگ کوهنوردان میدانم و  همشون خصوصا وبلاگ نویس ها رو دوست دارم و وقتی پیام هاتون رو میخونم کلی خوش به حالم میشه .

/ 8 نظر / 81 بازدید
الهام بیابانی

سلام من شما را به کسب درآمد باورنکردنی دعوت می کنم. فقط کافی از طریق بنر های تبلیغاتی عضو شوید. ضرری که نداره. امتحان کنید. همچنین در قسمت موضوعات وبلاگ ودر قسمت کسب درآمد توضیحی درباره همه سایت های مشهور کسب درآمد نوشتم که اگر بخوانید و عضو شوید چیزی را از دست نداده اید. من تمایل به تبادل لینک با شما را دارم اگر مایل هستید لینک منو با عنوان هرچی بخوای اینجا هست و کسب درآمد از اینترنت در وب خود قرار دهید و بعد به من خبر دهید تا من هم این کار را بکنم. ممنون منتظر شما هستم[لبخند][تایید] http://biyatoeli.persianblog.ir

آنا

سلام داداشي كوهنورد ورزشكار وبلاگنويس وبلاگنويس دوست من !!! خوبي؟ خوشي؟ سلامتي؟ چه عجب؟ آپديت كردي. از اينكه ما رو فراموش نكردي ازت ممنونيم. من بي معرفت نيستم به خدا گوش به حرف اين فرشيد داوودي نده[چشمک] اما از بس اومدم اينجا ديدم همون صفحه قديمي رو دلم گرفت. اين دفعه ديگه نريد تا يكسال ديگه پيداتون نشه ها؟!!

آنا

داداشي باز كه رفتي؟!!![سوال][ناراحت]

فعالیت های داوطلبانه وبلاگ نویسان ورزشی

با سلام... وبلاگ نویس ورزشی عزیز از شما دعوت می کنیم تا در جشن ورزش و اینترنت و همچنین مسابقه بهترین وب ورزشی شرکت کنید .... برای شرکت در جشن ورزش و اینترنت و معرفی و تقدیر از بهترین وبهای ورزشی باید ثبت نام به عمل آورید! منتظر شما هستیم.... در صورتی که علاقمند باشید می توانید لوگوی حمایت از جشن ورزش و اینترنت برای ورزشی ها از ورزشی ها حمایت کنید!

آموزشگاه کوهنوردی فلات قاره قزوین

سلام همنورد ما را در راه اندازی اولین تالارهای گفتمان کوهنوردان ایرانی یاری نمایید . http://falat.irbb.ir منتظر حضور شما و همچنین به اشتراک گذاردن دانسته های خود در این انجمن ها هستیم

شهریار

با سلام آدرس وبلاگ جدید منhttp://www.overclouds.persianblog.ir/ هست و هر روز با اخبار تیم اعزامی شیراز به لنین به روز می شود.خوشحال می شوم تبادل لینک کنیم.

کسری

سلام من علاقه زیادی به کوه نوردی ِ یکم حرفه ای ( از نیمه حرفه ای کمتر ) [چشمک] دارم ، گروهی سراغ دارین بشه باهاشون همراه شد ؟

آنا

[گل][گل][گل][گل][گل] خوبید؟ امروز نوزدهم شهریوره !!!!!!!!